Tunnustamine

Liitu Eesti Grilliliiduga!

Kõik grillihuvilised inimesed ja ettevõtted on oodatud liituma Eesti Grilliliiduga!

Miks seda tegema peaks, selle kohta saab lisainfot siit.

Uuenenud Eesti Grillimess avatakse aprillis!

Eesti Grilliliit ja Eesti Messid annavad teada: Eesti Grillimessi veebimessi www.grillimess.ee katseperiood on lõppenud. Selle pea aastase aja jooksul saime head tagasidet nii eksponentidelt kui külastajatelt, nüüd on soovid ja ootused täpselt kaardistatud ja uus täiustatud veebimess avatakse aprillis.

Kui soovid, et sinu toode või teenus oleks nii Eesti kui kogu maailma grillihuvilistele nähtav, siis võta meiega ühendust: info@grillimess.ee 

Grillimiseni!

Dreamer otsib grillivõistkonda!

Tähelepanu grillisõber: Kui oled unistanud grillivõistlustel osalemisest, siis nüüd on aeg oma võistkond Dreameri abiga kokku panna ja grillispordiga algust teha!

Dreamer soovitab: Loe ja vaata lisainfot siit!

EGL ja EBA sõlmisid koostöölepingu

21. detsembril sõlmisid Eesti Grilliliit ja Eesti Barbecue Assotsiatsioon Ühise tegutsemise lepingu, millega kinnitati varasemaid kokkuleppeid ja pandi alus edasisele ühistegevusele.

Loe edasi...

Aasta grilliedendajal täitus 40: palju õnne, tervist ja häid grilliideid!

Eesti Grilliliit annab teada: Aasta grilliedendaja 2015 Koit "Vorstikunn" Kuusk on nüüd juba suur poiss ja sai juubeliks ka väärilise kingituse: suure söegrilli. Jääme ootama uusi maitsvaid vorste ja suuri grilliideid ka edapsidi!
Talvepäevadel osalejate grupipilt

III Eesti Grilliliidu talvepäevad toimusid Jänedal

Kolmandat korda toimunud talvepäevad peeti ka seekord Jäneda Koolitus- ja Puhkekeskuses. Osalejaid oli mullusega võrreldes küll vähem, aga tubli 60+ grilliaktivisti oli kohal.

Loe ja vaata mida kõike toimus ja korda saadeti.

Aasta teemavõistluste võitjad on selgunud, palju (grilli)õnne!

Eesti Grilliliidu korraldatav võistlushooaeg on edukalt lõppenud: kokku toimus 11 võistlust tutvustamaks erinevte toiduainete valmistamist grillimise meetodil.

Loe edasi...

Veel artikleid...