Tunnustamine

SOOVITAME: Lihasüstal

lihasustal

HIND: 10 EUR

Süstal on asendamatu abimees maitsva ja mahlase suurema lihatüki küpsetamisel. Toidusüstalga saad maitseained viia liha sisse kude oluliselt vigastamata.

Pildil olev toidusüstal on saadaval ka Eesti Grilliliidu korraldatavatel võistlustel Eesti Rahwa Grillipoes. Vaata võistluskalendrit: www.grilliliit.ee

BBQ GrillPoint toob maale lisaks sellele heale süstlale ka erinevaid grillitarvikuid ja grilliaparaate. Vaata lisaks: www.bbqgrillpoint.ee

Grillfest särk

grillfesti sark

HIND: 6 EUR

Grillfesti musta värvi T-särk, millele on helkurtrükiga ette üles väikselt trükitud Grillfest, seljale Grillfesti kokad ja Eesti vanasõna: Kellest ei ole sööjat, sellest ei ole ka tegijat. Särgid on otsakorral ja neid juurde ei toodeta - küsi suurust ja koguseid grillipood@grillfest.ee.

Suur-saunalina

suur saunalina

HIND: 13 EUR

Mõnusast pehmest froteest valmistatud tõeliselt suur ja mõnus rätik mõõtudega 90x150cm. Rätiku nurgas on tikandina Grillfest.

Võistluste kruus

voistluste kruus

HIND: 4 EUR

Kena ja praktiline kruus Grillfesti võistluste logo ja õpetliku Eesti vanasõnaga "Harjutamine teeb meistriks". Kruus on väljast oranž (see on Grillfesti tunnusvärv) seest on kruus valge.

Väike grillirätik

vaike grilliratik

HIND: 4 EUR

Mõnusast pehmest froteest valmistatud stiilne ja praktiline köögi- või grillirätik grilli külge või grillimeistrile vöö vahele. Rätiku mõõdud on 30x50 cm. Rätiku nurgas on tikandina Grillfest.