Tunnustamine

Tunnustamine


Eesti Grilliliidu tunnustus - kellele ja milleks?

Eestis on sadu söögikohti kes pakuvad ka suurepäraseid grilliroogasid. Konkurents toitlustamise valdkonnas on suur ja iga avalik positiivne tunnustus ja sellega kaasnev promo on söögikohale konkurentsieelis. Eesti Grilliliidu tunnustamistegevuse eesmärgiks on avalikult promoda heal tasemel grilliroogade pakkujaid üle kogu Eesti. Tunnustame Eesti Grilliliidu liikmetest toidukohti. Liikmeksastumise infot saab siit.


Miks on tunnustamine söögikohale või catering-teenuse pakkujale kasulik?

Tunnustatud grillimenüü pakkuja saab õiguse kasutada oma turundustegevuses Eesti Grilliliidu poolt välja antavat graafilist kvaliteedimärki ja uksekleebist. Tunnustatud grillimenüü pakkuja kantakse avalikku andmebaasi Eesti Grilliliidu kodulehel www.grilliliit.ee vasakus veerus ja selleteemaline uudis avaldatakse liidu Facebooki lehel. Tunnnustatu saab trurundustegevuses vabaks kasutamiseks ka professionaalsed fotod, mille toodab tunnustamise külaskäigu ajal Eesti Grilliliidu fotograaf.


Palju tunnustamine maksab ja kuidas see toimub?

Tunnustamine on tasuta ja tunnustame ainult Eesti Grilliliidu liikmeid. Tunnustamiseks saatke sooviavaldus kontaktandmetega Eesti Grilliliidu aadressile info@grilliliit.ee. Seejärel võetakse teiega ühendust ja lepitakse kokku külaskäigu aeg. Teid külastab neljaliikmeline Eesti Grilliliidu tunnustuskomisjon (ja lisaks ka liidu fotograaf), kellele tutvustate oma teenuseid ja menüüd, mida soovite ka avalikult reklaamida. Komisjoni liikmed on koolitatud ja kogemustega Eesti Grilliliidu võistluste kohtunikud.

Serveerida tuleb vähemalt ühte grillirooga, aga võib ka näidiseid erinevatest roogadest - siis saate ka fotomaterjali mitmest erinevast roast ja see töötab teie äri eduks reklaamina efektiivsemalt. Komisjoni liikmed ei saabu eesmärgiga kõhtu täis süüa, vaid soovivad aru saada, mis tasemel grillirooga(sid) pakutakse. Külaskäik kestab kuni 2 tundi. Tunnustamise kohta teeb komisjon otsuse ja Eesti Grilliliidu juhatus väljastab kirjaliku tunnistuse, mida saate eksponeerida raamituna seinal ja ka veebis turundusliku reklaamiargumendina. Tunnustamise otsuse korral väljastatakse tunnistus (tunnustus) nädala jooksul alates külaskäigu päevast ja antakse üle ka fotomaterjal vabaks kasutamiseks. Kui söögikoht lõpetab tegevuse, siis lõpeb ka tunnustuse kehtivus.

Grillimise ja tunnustamiseni!

Märt Jamnes
Eesti Grilliliidu tunnustamise projektijuht
504 0158, mart@grilliliit.ee 

EGL_tunnustus-kleebis_100mm.png